Tartak


tartak łódzkie

Firma Wojtar z siedzibą w Pabianicach to firma z długoletnią tradycją. Nasz tartak istnieje od 1995 roku. Od tego czasu dostarczamy najwyższej jakości drewno mieszkańcom Łodzi i okolic. Podstawowy kierunek naszej działalności to wykonywanie elementów więźby dachowej oraz innych części asortymentu drewna budowlanego. Mamy wieloletnie doświadczenie, z którym inne tartaki z okolicy nie mogą konkurować! Na nasz sukces składają się przede wszystkim świetne zaplecze maszynowe. Nasz tartak dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować wiele nietypowych zamówień naszych klientów.

O naszej sile stanowi też załoga, której znaczna część to zaufani, długoletni pracownicy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązania. O naszym profesjonalizmie świadczy przede wszystkim długoletnia współpraca zarówno z odbiorcami indywidualnymi jak i z wieloma firmami ciesielskimi i dekarskimi. Jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości drewno w konkurencyjnych cenach, dlatego też baza naszych klientów stale powiększa się o nowych zadowolonych nabywców.

Nasz tartak z Pabianic zajmuje się także produkcją trocin oraz drewna opałowego. Odbiorcy tych produktów to głównie mieszkańcy domów jednorodzinnych Łodzi i okolic. Nasze drewno doskonale nadaje się zarówno do ogrzewania całego domu, jak i do kominka. Oferujemy również trociny powstające jako odpad przy obróbce drewna, świetnie nadające się do spalania w instalacjach grzewczych. Produktem ubocznym jest także kora, która można u nas nabyć.

Przykładamy ogromna wagę do jakości naszych produktów. Wiemy jak ważne jest dobre drewno budowlane. Nasze drewno charakteryzuje się przede wszystkim niską wilgotnością, pożądaną w budownictwie. Sprzedajemy drewno zaimpregnowane środkiem Kuprafung P. Działamy na terenie województwa łódzkiego, głownie w okolicach Łodzi, Pabianic oraz Konstantynowa Łódzkiego. Posiadamy własne samochody, zatem transport dowolnej ilości drewna nie stanowi problemu.


Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio